Aktuální rozpis plochy

Změna programu vyhrazena!!!

Upozornění:

Dopolední ledy Po-Pá jsou za 1300,- Kč, odpolední ledy a víkendy jsou za 2200,- Kč.

Na objednávky ledu volejte 775 586 019

  

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
17.2. Po

        Kom       Lán KOM                SH   N+P 16,00   mlž 17,30   Kačeři Smrdov 19,00   Fra  20,30  
18.2. Út              

               

                SH   elévové 16,00   HC indiv 17,30   jun+A 19,00     Veteráni 20,45
19.2. St Kom   Kom   Veteráni 11,45             mlž 14,30   N+P 16,00   veřejné bruslení 17,30-18,45   Kačeři   PIVO 19,00   Litrpůl Kejžlice 20,30  
20.2. Čt             VTM U12
  9,30
  VTM U12
11,00
                  elévové 14,30   N+P 16,00   mlž 17,30   jun  19,00   Žraloci United 20,30  
21.2. ledová plocha mimo provoz   HC indiv 14,30   elév    16,00   áčko   17,30   Prá  19,00   Kačeři Hroši 20,30  
22.2. So


      volný led  9,00   školička 10,30  

Fra  11,45   veřejné bruslení 13,15-15,00   zápas junioři Třebíč 16,00   Prch 19,00   Montraz Rebel 20,30  
23.2. Ne

neobsaz   mini 2011   veřejné bruslení 13,45-15,45   Kámen Litrpůl 16,00  

Veter   17,30

  PIVO Žraloci 19,00   Krej 20,30

 
                                                                                                                   

 

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
24.2. Po

       

                                                      N+P 16,00   mlž 17,30   D.Město-Hurtovka 19,00   Kejžlice-Množírna  20,30  
25.2. Út Gol.Jeníkov        

                SH   elévové 16,00   HC indiv 17,30   jun+A 19,00     Veteráni 20,45
26.2. St           Veteráni 10,30                       mlž 14,30   N+P 16,00    áčko - Hlinsko 18,30  
27.2. Čt Habry


    MŠ 10,00       Kom 12,00
  
            elévové 14,30   N+P 16,00   mlž 17,30   jun  19,00   Montraz-Rebel 20,30  
28.2. ledová plocha mimo provoz   HC indiv 14,30   elév    16,00   áčko   17,30   zápas junioři Jaroměř 19,30  
29.2. So


      HC    9,00   školička 10,30  

  mlž Humpolec 12,00 elévové Žďár   zápas junioři Krkonoše 16,30   Smrdov Hroši po sk.        
1.3. Ne         volný led  9,00   GAI 10,30   veřejné bruslení 12,00-14,00     GAI 14,30  

Okrouh 16,00   Kámen-Litrpůl 17,30   United Kačeři 19,00   Franěk 20,30  
                                                                                                                   

 

 

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
2.3. Po

       

Kom                                      SH   N+P 16,00   mlž 17,30  

D.Město Hurtovka 19,00

  Kejžlice Množírna 20,30  
3.3. Út Kom         Kom

  Habry   SH   elévové 16,00   HC indiv 17,30   rez. áčko 4.SF Martinec

4.3. St Kom   Kom   Veteráni 11,45             mlž 14,30   N+P 16,00   veřejné bruslení 17,30   shl  19,00   shl  20,30  
5.3. Čt Gol. Jen.       Kom 12,00             elévové 14,30   N+P 16,00   mlž 17,30   jun  19,00   Žraloci Smrdov 20,30  
6.3. ledová plocha mimo provoz   HC indiv 14,30   elév    16,00   áčko   17,30   Prá  19,00   shl  20,30  
7.3. So


      HC    9,00  
 turnaj VTM
  zápas junioři Náchod16,30   veřejné bruslení 19,30-20,30
   
 
8.3. Ne         volný led   9,00  

veřejné bruslení 10,30-12,30   SH  12,45   Fra  14,15     rez. áčko nebo v 15,45 a v 17,15 volný led, 19,45 SHL a 20,15 volný led   shl čas se upřesní      
                                                                                                                   

 

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
9.3. Po

      


                                      veřejné bruslení 13,45-15,45   N+P 16,00   mlž 17,30  

shl  19,00

  shl  20,30  
10.3. Út                

veřejné bruslení 10,00-12,00                   SH   elévové 16,00   HC indiv 17,30   áčko+jun 19,00   Veteráni 20,30  
11.3. St           Veteráni 10,30

        veřejné bruslení 12,45-14,15   mlž 14,30   N+P 16,00   rezervace áčko Martinec nebo 17,30 veřejko, 19,00 shl, 20,30 volný led

 
12.3. Čt         výběry 10,00-14,00     elévové 14,30   N+P 16,00   mlž 17,30   jun  19,00   shl  20,30  
13.3. ledová plocha mimo provoz   veřejné bruslení 12,45-14,15   HC indiv 14,30   elév    16,00   áčko   17,30   Prá  19,00   shl  20,30  
14.3. So


      HC    9,00   školička 10,30  

 


mlž Čáslav 14,00   veřejné bruslení 14,15-15,45   Okrouh 16,00   United Smrdov 17,30   PIVO Hroši 19,00   SHL o 7.m 20,30  
15.3. Ne     neobsazovat

  mini 2010   veřejné bruslení 13,45-15,45   rez. áčko nebo v 16,00, v 17,30 a 20,30 volný led, v 19,00 SHL   shl čas se upřesní